- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Olje
- Botník OLJE 15
Botník OLJE 15
Telefonická objednávka
Láka vás slobodný, bezpečný a idylický štýl? Potom to, čo vidíte sa vám jednoznačne páči. Sektor z kolekcie OLJE v provensálskom štýle očarí nejedného návštevníka vašej domácnosti. Prichádza s množstvom komponentov, s ktorými zariadite nielen obývaciu izbu, ale vkusne dotvoríte priestor vo vašej spálni, studenskej izbe alebo predsieni. OLJE je vyrobená z laminovanej drevotriesky s ABS hranami a dvierkami z MDF. Originálne je svojim bielym farebným prevedením.
Botník OLJE 1K vám pomôže udržať poriadok vo vašej predsieni a poskytne domov pre vašu obuv. Botník OLJE je naozaj malým praktickým pomocníkom do predsiene, chodby či šatne.
Farba:
biela
Materiál:
DTD / ABS hrany / MDF
Rozmery:
šírka: 91 cm
hĺbka: 35 cm
výška: 45 cm
výška nožičiek: 16 cm
hrúbka materiálu: 1,6 cm
výška skrinky: 20,9 cm
Nosnosť:
doska: 80 kg
šuplík: 5 kg
Hmotnosť:
16 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Provence |
| ŠÍRKA | 91 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| NOSNOSŤ | 5 kg, 80 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska, MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.







