Botník TADEO
Telefonická objednávka
Dvojradový botník TADEO je tým pravým riešením pri udržiavaní poriadku vo vašej predsieni.
Konštrukcia botníku je vyrobená z kovu v čiernej farbe. Vrchná časť botníku je pokrytá drevenou doskou v prírodnej farbe, ktorá môže slúžiť na odkladanie kabeliek, kľúčov, šál alebo čiapok. Praktické využitie ponúka v podobe dvoch mriežkovaných políc a jednej vrchnej drevenej police.
Farba:
prírodná / čierna
Materiál:
drevo / kov
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 44 cm
výška medzi policami: 18 cm
Nosnosť:
polica: 5 kg
doska: 10 kg
Hmotnosť:
3,9 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 44 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,9 kg |
| NOSNOSŤ | 5 kg, 10 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP BOTNÍKA | Policový |
| POČET POLÍC | 2 |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 44 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,9 kg |
| NOSNOSŤ | 5 kg, 10 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP BOTNÍKA | Policový |
| POČET POLÍC | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Vešiaková polica Dekorhome
Nástenný vešiak s tabuľou KALYPSO Dekorhome
Lavica s úložným priestorom Dekorhome
Lavica s úložným priestorom Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
223.20 €
Biela
Odoslanie do 14 dní
234.20 €









