Botník z agátového dreva D105380 Dekorhome
Telefonická objednávka
AKÁTOVÝ BOTNÍK D105380
Botník je vyrobený z odolného tvrdého agátového dreva. Poskytne Vám dostatok priestoru pre Vaše topánky a zároveň ozdobí Váš byt. Masívna drevená konštrukcia má päť stabilných políc a bočné kovové držiaky pre papuče.
Tento štýlový kus nábytku možno ľahko a rýchlo zostaviť. Môžete použiť ako botník, knižnicu, kuchynské police a pod.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
hnedá
Materiál:
agátové drevo
Rozmery:
šírka: 84 / 95 cm
hĺbka: 26 cm
výška: 82 cm
vzdialenosť medzi policami: 13,5 cm
Nosnosť:
celková: 200 kg
polica: 40 kg
Hmotnosť:
10 kg

MONTÁŽ
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Moderný |
| ŠÍRKA | 84 cm, 95 cm |
| HĹBKA | 26 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| NOSNOSŤ | 40 kg, 200 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| POČET POLÍC | 5 |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Moderný |
| ŠÍRKA | 84 cm, 95 cm |
| HĹBKA | 26 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| NOSNOSŤ | 40 kg, 200 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| POČET POLÍC | 5 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.








