Botník z agátového dreva D5379 Dekorhome
Kód produktu: DE105379
Telefonická objednávka
Botník je vyrobený z vysoko odolného agátového dreva.
Má 3 stabilné police a bočné kovové držiaky pre papuče. Priečne vzpery zaisťujú botníku vysokú stabilitu.
Farba:
hnedá
Rozmery:
šírka: 85 cm
hĺbka: 26 cm
výška: 62 cm
výška medzi policami: 20 cm
Materiál:
agátové drevo
Hmotnosť:
5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 85 cm |
| HĹBKA | 26 cm |
| VÝŠKA | 62 cm |
| HMOTNOSŤ | 5 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP BOTNÍKA | Policový |
| POČET POLÍC | 3 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Predsieňová zostava dub / biela Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 111 €
117.30 €
138.80 €
Přidat do oblíbených
Predsieňová zostava GADIS
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
253.70 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
200.40 €
Predsieňová zostava GADIS
Biela
Odoslanie do 14 dní
253.70 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
200.40 €
Odoslanie do 14 dní
od 200.40 €
246.60 €
Přidat do oblíbených
Drevený stojanový vešiak F-2059
Varianty produktu
Biela
Skladom
105.80 €
Dub
Skladom
71.10 €
Tmavě hnědá
Skladom
71.10 €
Prírodné drevo
Skladom
71.10 €
Drevený stojanový vešiak F-2059
Biela
Skladom
105.80 €
Dub
Skladom
71.10 €
Tmavě hnědá
Skladom
71.10 €
Prírodné drevo
Skladom
71.10 €
Skladom
od 71.10 €
79 €
Přidat do oblíbených









