Boxspringová posteľ GIANA 90
Telefonická objednávka
Posteľ GIANA je dokonalým výberom pre každú detskú izbu vďaka svojmu očarujúcemu dizajnu a ľahkému prevedeniu s krásnymi detailmi.
Jedinečnosť boxspringovej postele spočíva v tom, že dieťa spí na dvoch matracoch - pružinovom matraci a vrchnom matraci zvanom topper. Tieto matrace sa vzájomne prispôsobujú tvaru tela dieťaťa, poskytujú podporu na tlakových bodoch a priaznivo ovplyvňujú chrbticu, čo vedie k lepšej kvalite spánku.
V konštrukcii postele sa nachádza úložný priestor, ktorý je prístupný vyklopením vrchnej časti zboku. Na vyklápanie slúžia dve látkové pútka.
Čelo je mierne ohnuté, čo prispieva k celkovému modernému vzhľadu postele. Posteľ stojí na vyšších nožičkách a jej šedá farba umožňuje vhodné zaradenie do chlapčenskej i dievčenskej izby.
Farba:
sivá
Materiál:
látka / drevo / PUR pena T25 / pružina / kov (nohy)
Rozmery:
šírka: 95 cm
hĺbka: 215 cm
výška: 119 cm
výška ložnej plochy od zeme: 53 cm
výška matraca: 20 cm / topper: 5 cm
Orientácia / strana výklopu:
ľavá
pravá
Výber orientácie postele zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmer lôžka:
90 x 200 cm
Hmotnosť:
90 kg
Nosnosť:
100 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 95 cm |
| HĹBKA | 215 cm |
| VÝŠKA | 119 cm |
| HMOTNOSŤ | 90 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, PUR pena, Pružina |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm |
| TYP MATRACE | Penová |
| MATERIÁL MATRACE | Bonellové pružiny, Polyuretanová pena |
| MATERIÁL POŤAHU | Polyester |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 95 cm |
| HĹBKA | 215 cm |
| VÝŠKA | 119 cm |
| HMOTNOSŤ | 90 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, PUR pena, Pružina |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm |
| TYP MATRACE | Penová |
| MATERIÁL MATRACE | Bonellové pružiny, Polyuretanová pena |
| MATERIÁL POŤAHU | Polyester |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Toaletný stolík DTD / zrkadlo Dekorhome
Toaletný stolík DTD / zrkadlo Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
108.90 €
Dub
Odoslanie do 10 dní
158.20 €










