Posteľ FABRIZIA 90
Telefonická objednávka
Romantická posteľ FABRIZIA je ako stvorená pre menšie aj väčšie princezné, ktoré si vďaka nej budú pripadať, akoby mali svoju izbu na zámku.
Celá posteľ je vyrobená z lakovanej ocele v bielej farbe. Výrazným prvkom postele je čalúnené čelo v šedej zamatovej látke s jemným dekoratívnym prešívaním.
Matrac nie je súčasťou postele.
Farba:
biela / sivá
Materiál:
oceľ / látka
Rozmery:
šírka: 92 cm
hĺbka: 209 cm
výška: 115 cm
rozmer lôžka: 90x200 cm
výška ložnej plochy od zeme: 31,5 cm
výška nožičiek: 26,5 cm
výška rámu: 5 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠÍRKA | 92 cm |
| HĹBKA | 209 cm |
| VÝŠKA | 115 cm |
| MATERIÁL | Kov |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 31,5 cm |
| TYP ROŠTU | Pevný |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Nočný stolík ET-002VELVET
Nočný stolík ET-003 VELVET
Šatníková skriňa RANDOM S-1
Šatníková skriňa RANDOM S-1
Dub wotan
Skladom
Kašmír
Skladom






