- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Chesterfield barová stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield barová stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantná barová stolička má konštrukciu vyrobenú z lakovaného kaučukového dreva. Chrániče podlahy sú výškovo nastaviteľné. Stolička je čalúnená kvalitnou štruktúrovanou látkou.
Operadlo má dekoratívne prešívanie s gombíkmi a je tak skvelou voľbou k chesterfield nábytku vo Vašej domácnosti. Silne polstrovaný sedák prináša maximálne pohodlie pri stolovaní.
Balenie obsahuje 2 ks.
Farba:
krémová / čierna
Materiál:
látka (100% polyester) / drevo
Rozmery:
šírka: 51 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 116 cm
šírka sedu: 50 cm
hĺbka sedu: 45 cm
výška sedu: 74 cm
výška chrbtovej opierky: 42 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Chesterfield, Moderný, Barokový |
| ŠÍRKA | 51 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 116 cm |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 74 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 42 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Chesterfield, Moderný, Barokový |
| ŠÍRKA | 51 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 116 cm |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 74 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 42 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield barová stolička FRIXON Dekorhome
Chesterfield barová stolička FRIXON Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
327.10 €
Modrá
Odoslanie do 14 dní
327.10 €
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
297.30 €
Sivá
Nie je skladom
297.30 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Rozkladací barový stôl NAUPLIOS Dekorhome
Rozkladací barový stôl NAUPLIOS Dekorhome
Akácia
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Chesterfield jedálenské lavice FRIXON Dekorhome
Chesterfield jedálenské lavice FRIXON Dekorhome
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Béžová
Odoslanie do 14 dní
439.20 €
Světle hnědá
Odoslanie do 14 dní
439.20 €
Petrolejová
Odoslanie do 14 dní
439.20 €
Mentolová
Odoslanie do 14 dní
465 €
Hořčicová
Nie je skladom
412 €








