- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Chesterfield jedálenská stolička 2 ks DOLON Dekorhome
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks DOLON Dekorhome
Telefonická objednávka
ELEGANTNÝ CHESTERFIELD JEDÁLNE STOLIČKY
Táto štýlová jedálenská stolička v chesterfield dizajne prináša do vašej domácnosti nádych elegancie a luxusu. Konštrukcia stoličky je vyrobená z masívneho dreva, ktoré je k dispozícii v dvoch farebných prevedeniach - prírodné alebo čierne. Čalúnenie z kvalitnej látky je ponúkané v troch atraktívnych variantoch: hnedá s efektom brúsenej kože, šedá a šedá zamatová látka.
DEKORATÍVNE PREŠÍVANIE PRE VÝNIMOČNÝ VZHĽAD
Operadlo stoličky je zdobené charakteristickým prešívaním s gombíkmi, čo dokonale ladí s ostatným chesterfield nábytkom a dodáva stoličke jedinečný vzhľad. Elegantný dizajn z nej robí ideálnu voľbu nielen pre jedálenský kút, ale aj pre akýkoľvek interiér, kde sa cení štýl a kvalita.
BALENIE A FAREBNÉ VARIANTY
Vytvorte si doma útulný a zároveň sofistikovaný priestor s touto jedinečnou chesterfield jedálenskou stoličkou. Stoličky sa predávajú v balení po dvoch kusoch, čo uľahčuje vybavenie jedálne či obývacieho priestoru. Na výber sú tieto kombinácie farieb:
- hnedá s efetkom brúsenej kože / prírodná
- sivá / prírodná
- sivá (zamatová látka) / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka (100% polyester) / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 110 cm
šírka sedu: 45 cm
hĺbka sedu: 45 cm
výška sedu: 45 cm

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Chesterfield, Moderný |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Chesterfield, Moderný |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Jedálenský stôl FINEUS Dekorhome
Jedálenský stôl FINEUS Dekorhome
160x90x75 cm Nie je skladom 268.90 € 200x90x75 cm Nie je skladom 326.40 €Rozkladací jedálenský stôl EUFEMOS Dekorhome
Rozkladací jedálenský stôl EUFEMOS Dekorhome
Betón
Nie je skladom
1 183.20 €
Kameň
Odoslanie do 14 dní
1 158.70 €
Mramor
Odoslanie do 14 dní
1 249.50 €
Rozkladací jedálenský stôl CHLORIS Dekorhome
Rozkladací jedálenský stôl CHLORIS Dekorhome
Antracit
Odoslanie do 14 dní
1 133.10 €
Dub
Nie je skladom
1 148.50 €
Mramor
Nie je skladom
1 162.10 €
















