- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl FINEUS Dekorhome
Jedálenský stôl FINEUS Dekorhome
Telefonická objednávka
Rustikálny jedálenský stôl ktorý vďaka masívnemu agátovému drevu kombinovanému s kovovými nohami ponúkne jedinečný prvok do vašej kuchyne či jedálne.
Industriálny jedálenský stôl má šírku 200 cm a hodí sa pre 6 až 8 osôb. V menšej variante ponúkame stôl aj v šírke 160 cm.
Exotické agátové drevo je tvrdé a odolné a jeho výrazná kresba dodáva nábytku jedinečný rustikálny a zároveň moderný vzhľad. Drevo nádherne vynikne na stolovej doske s výnimočnou hrúbkou 5 cm.
Akátové drevo je kombinované s industriálnymi kovovými nohami s priznanými skrutkami, ktoré celku dodávajú nevšedný šmrnc.
Farba:
akácia / sivá
Materiál:
masívne akáciové drevo / kov
Rozmery:
šírka: 160 / 200 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 75 cm
hrúbka dosky: 5 cm
Rozmer stola:
160 x 90 x 75 cm
200 x 90 x 75 cm
Stôl ponúkame v dvoch rozmeroch. Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Rustikálny, Moderný, Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 160 cm, 200 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy, 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Rustikálny, Moderný, Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 160 cm, 200 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy, 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenská stolička 2 ks TRITON Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks TRITON Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
159 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
159 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
163.30 €
Jedálenská stolička 2 ks umelá koža Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks umelá koža Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
201.40 €
Broušená hnědá
Nie je skladom
310.10 €
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
45.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
45.60 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
45.50 €
Sada vertikálnych kvetináčov čierna Dekorhome
Lavica s úložným priestorom FINEUS Dekorhome
Lavica s úložným priestorom FINEUS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
266.80 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
266.80 €









