- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Chesterfield jedálenská stolička 2 ks DOLON Dekorhome
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks DOLON Dekorhome
Telefonická objednávka
ELEGANTNÝ CHESTERFIELD JEDÁLNE STOLIČKY
Predstavujeme vám ušľachtilú jedálenskú stoličku DOLON ktorá spája klasický koloniálny štýl s eleganciou a pohodlím. Konštrukcia stoličky je vyrobená z masívneho dreva v prírodnej farbe, čo zaisťuje stabilitu a dlhú životnosť. Čalúnenie z kvalitného hnedého mikrovlákna s efektom brúsenej kože vo vintage vzhľade dodáva stoličke luxusný a zároveň útulný charakter.

POHODLIE A KVALITA V KAŽDOM DETAILE
Pohodlné polstrovanie tejto stoličky zaisťuje neprekonateľný komfort sedenia, či už pri rodinných večerách alebo dlhšom posedení s priateľmi. Masívne drevené nohy s sheeshamovou úpravou poskytujú stoličke pevný a bezpečný základ. Nadčasový dizajn v kombinácii so štýlovými detailmi robí z tejto stoličky ideálny doplnok do každého interiéru.

PRAKTICKÉ BALENIE A VŠESTRANNÉ VYUŽITIE
Stolička sa predáva v balení po dvoch kusoch, čo uľahčuje zariaďovanie vášho jedálenského priestoru. Skvele sa hodí na kombináciu s exkluzívnymi jedálenskými stolmi alebo univerzálnymi odkladacími stolmi z našej ponuky. Vďaka svojmu elegantnému vzhľadu a nadčasovému dizajnu je táto stolička nepostrádateľným kúskom pre váš domov.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
hnedá s efetkom brúsenej kože / prírodná
Materiál:
látka (100% polyester) / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 110 cm
šírka sedu: 45 cm
hĺbka sedu: 45 cm
výška sedu: 45 cm

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Chesterfield, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Chesterfield, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Jedálenský stôl FINEUS Dekorhome
Jedálenský stôl FINEUS Dekorhome
160x90x75 cm Nie je skladom 268.90 € 200x90x75 cm Nie je skladom 326.40 €Rozkladací jedálenský stôl EUFEMOS Dekorhome
Rozkladací jedálenský stôl EUFEMOS Dekorhome
Betón
Nie je skladom
1 183.20 €
Kameň
Odoslanie do 14 dní
1 158.70 €
Mramor
Odoslanie do 14 dní
1 249.50 €
Rozkladací jedálenský stôl CHLORIS Dekorhome
Rozkladací jedálenský stôl CHLORIS Dekorhome
Antracit
Odoslanie do 14 dní
1 133.10 €
Dub
Nie je skladom
1 148.50 €
Mramor
Nie je skladom
1 162.10 €







