- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Chesterfield trojmiestna pohovka hnedá Dekorhome
Chesterfield trojmiestna pohovka hnedá Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto sedačka v prevedení Chesterfield je perfektnou kombináciou pohodlia a sofistikovanosti a bude skvelým doplnkom do každej domácnosti alebo kancelárie. Trojmiestna pohovka s ozdobným prešívaním a cvočkami a elegantne zaoblenými opierkami vnesie nádych luxusu, a prvotriedneho štýlu do každého interiéru.
Silne polstrovaný sedák je veľmi pohodlný, zatiaľ čo elegantný štruktúra je robustná a odolná. Kvalitné čalúnenie z umelej kože sa ľahko čistí a je veľmi rezistentné.
Montáž je veľmi jednoduchá.
Farba:
hnedá
Materiál:
umelá koža (Polyester: 100%) / drevený rám
Rozmery:
šírka: 200,5 cm
hĺbka: 76 cm
výška: 70 cm
šírka sedu: 166,5 cm
hĺbka sedu: 55,5 cm
výška sedu: 43 cm
hrúbka podušky: 10 cm
Hmotnosť:
44,7 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Chesterfield, Retro, Vintage |
| ŠÍRKA | 200,5 cm |
| HĹBKA | 76 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 44,7 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo, Polyester, Umelá koža |
| ŠÍRKA SEDU | 166,5 cm |
| HĹBKA SEDU | 55,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Chesterfield, Retro, Vintage |
| ŠÍRKA | 200,5 cm |
| HĹBKA | 76 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 44,7 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo, Polyester, Umelá koža |
| ŠÍRKA SEDU | 166,5 cm |
| HĹBKA SEDU | 55,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.









