- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo chesterfield s podnožkou umelá semišová koža hnedá Dekorhome
Kreslo chesterfield s podnožkou umelá semišová koža hnedá Dekorhome
Telefonická objednávka
Toto kreslo je skvelou kombináciou štýlu a pohodlia a jeho čalúnenie z umelej semišovej kože dodá vašej domácnosti prepychovo elegantný dojem.
Základom kresla je robustný a odolný drevený rám. Mäkký sedák a operadlo kresla lákajú k odpočinku. Čalúnenie s detailným prešívaním a krásne zakrivené podrúčky zdôrazňujú klasický a nestarnúci štýl kreslá.
Súčasťou balenia je aj podnožka, ktorá so sebou prináša extra pohodlie. Montáž kresla aj podnožky je jednoduché.
Balenie obsahuje 1x kreslo a 1x podnožku.
Farba:
hnedá
Materiál:
umelá semišová koža s penovým polstrovaním (100% polyester)
Rozmery kresla:
šírka: 78 cm
hĺbka: 67 cm
výška: 108 cm
šírka sedu: 78 cm
hĺbka sedu: 50 cm
výška sedu od zeme: 48 cm
výška podrúčiek od zeme: 64,5 cm
Rozmery podnožky:
šírka: 76 cm
hĺbka: 47 cm
výška: 40 cm
Hmotnosť:
27,7 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Chesterfield, Vintage, Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 76 cm, 78 cm |
| HĹBKA | 47 cm, 67 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 108 cm |
| HMOTNOSŤ | 27,7 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo, Polyester, Umelá koža |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x podnožka |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA KRESLA | 78 cm |
| HĹBKA KRESLA | 67 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 108 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 76 cm |
| HĹBKA TABURETU | 47 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 40 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Chesterfield, Vintage, Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 76 cm, 78 cm |
| HĹBKA | 47 cm, 67 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 108 cm |
| HMOTNOSŤ | 27,7 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo, Polyester, Umelá koža |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x podnožka |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA KRESLA | 78 cm |
| HĹBKA KRESLA | 67 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 108 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 76 cm |
| HĹBKA TABURETU | 47 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 40 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.









