- Domov
- Detská izba
- Detské stoličky a kreslá
- Detská barová stolička MATRIX 2
Detská barová stolička MATRIX 2
Telefonická objednávka
Detská barová stolička MATRIX 2 zaujme svojím futuristickým dizajnom. Zadná časť je čalúnená bielou eko kožou, sedadlo a operadlo sú čalúnené látkou s výrazným prešívaním.
Stolička je výškovo nastaviteľná, má stabilnú centrálnu podnož z chrómovanej ocele.
Stoličku MATRIX 2 ponúkame v 2 farebných variantoch.
Farba:
biela / sivá
biela / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
eko koža / látka / chrómovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 48 cm
hĺbka: 53 cm
výška: 92-104 cm
výška sedadla: 57-79 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
7,4 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 92 cm, 104 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,4 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 57 cm, 79 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| OPIERKY RUK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 92 cm, 104 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,4 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 57 cm, 79 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.







