- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárska stolička TIROL
Kancelárska stolička TIROL
Telefonická objednávka
Elegantná kancelárska stolička TIROL je pohodlná otočná stolička čalúnená kvaltinou ekokožou v troch farebných variantoch so zaujímavým prešívaním.
Stolička využíva mechanizmu TILT, ktorý umožňuje vďaka plynovému zdviháka jednoduchú reguláciu výšky sedadla. Pomocou skrutky pod sedákom je možné nastaviť voľné húpanie alebo blokáciu vertikálnej pozície a regulovať prítlak opierky.
Stabilnú konštrukciu stoličky tvorí základňa z chrómovanej ocele s piatimi ramenami a ľahký pohyb zabezpečujú kolieska.
Farba:
biela / chrómovaná oceľ
čierna / chrómovaná oceľ
sivá / chrómovaná oceľ
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
ekokoža / kov / plast
Rozmery:
šírka: 44 cm
hĺbka: 46 cm
výška: 97 - 107 cm
výška sedu: 39 - 49 cm
hĺbka sedu: 41 cm
šírka sedu: 43 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
10 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 44 cm |
| HĹBKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 97 cm, 107 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm, 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| MECHANIZMUS | TILT |
| KOLIESKA | Plastová |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 44 cm |
| HĹBKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 97 cm, 107 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm, 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| MECHANIZMUS | TILT |
| KOLIESKA | Plastová |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
PC stôl na kolieskach 80x50 cm Dekorhome
PC stôl na kolieskach 80x50 cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
82.80 €
Čierna
Nie je skladom
110.80 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
110.10 €
Bílá lesk
Nie je skladom
104.10 €
Šedá lesk
Nie je skladom
109.20 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
88.50 €
Bílá / dub sonoma
Nie je skladom
138.90 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
84 €
Černá lesk
Nie je skladom
91.50 €
PC stôl s regálom drevotrieska Dekorhome
Rohový písací stôl s policami Dekorhome
Rohový písací stôl s policami Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
154.70 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
149.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
240.30 €
Bílá lesk
Odoslanie do 10 dní
202.10 €
Šedá lesk
Nie je skladom
217.80 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
144.40 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
216.20 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
160.60 €
Černá lesk
Nie je skladom
252.40 €
Rohový písací stôl so zásuvkami 145x100 cm Dekorhome
Rohový písací stôl so zásuvkami 145x100 cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
236.70 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
337.90 €
Sivá
Nie je skladom
317.60 €
Bílá lesk
Nie je skladom
326.30 €
Šedá lesk
Nie je skladom
360.20 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
229.20 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
209.90 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
326.50 €
Černá lesk
Nie je skladom
334.50 €







