- Domov
- Detská izba
- Detské postele
- Detská cestovná postieľka s matracom tmavosivá Dekorhome
Detská cestovná postieľka s matracom tmavosivá Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto cestovná postieľka má robustný dizajn so 7 oceľovými nožičkami pre stabilitu a na všetkých 4 stranách má sieťovinu na dobrú ventiláciu a viditeľnosť.
Poslúži nielen ako posteľ, ale aj ako ohrádka. Dno detskej postieľky je z drevotrieskovej dosky s hrúbkou 0,5 cm a má pohodlný penový matrac s hrúbkou 1 cm, ktorý je vhodný pre deti s maximálnou hmotnosťou 18 kg.
Cestovnú detskú postieľku ľahko zostavíte a zložíte podľa priložených inštrukcií. Skladovať a prenášať ju môžete v dodanej taške.
Farba:
tmavosivá
Materiál:
oceľ / látka / sieťovina / polypropylén (PP)
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 120 cm
výška: 76 cm
rozmer lôžka: 60 x 120 cm
Hmotnosť:
8,8 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický, Detský |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,8 kg |
| NOSNOSŤ | 18 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov, Látka, Polypropylén, Sieťovina |
| SKLADACIE | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 60 x 120 cm |
| MATERIÁL MATRACE | Polyuretanová pena |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Detská jedálenská stolička Dekorhome
Detská jedálenská stolička Dekorhome
Ružová
Nie je skladom
101.60 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
95.30 €
Modrá
Nie je skladom
82.30 €
Detská jedálenská stolička Deluxe Dekorhome
Detská jedálenská stolička Deluxe Dekorhome
Ružová
Nie je skladom
145 €
Vínová
Nie je skladom
153.90 €
Tmavě modrá
Nie je skladom
135.30 €
Detská jedálenská stolička 3v1 so stolíkom Dekorhome
Detská jedálenská stolička 3v1 so stolíkom Dekorhome
Ružová
Nie je skladom
207.90 €
Modrá / zelená
Nie je skladom
225.90 €
Detský set MDF Dekorhome
Detský set MDF Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
127 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 10 dní
131.50 €


