- Domov
- Detská izba
- Doplnky do detskej izby
- Detský set MDF Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto viacúčelová sada detského stola a stoličky s atraktívnym dizajnom vytvorí skvelé miesto, kde si vaše deti môžu hrať, vyrábať, skladať puzzle alebo si čítať.
Táto sada je vyrobená z mohutných MDF dosiek s jemne zaoblenými rohmi, ktoré chránia deti pred poranením o ostré rohy a hrany. Multifunkčný stôl má odnímateľnú obojstrannú dosku. Z jednej strany je biela tabuľa a z druhej strany je čierna tabuľa pre písanie kriedou. Obsahuje vloženú hraciu plochu a slúži ako úložný priestor, takže tu vaše deti môžu posvačit, hrať sa a ukladať svoje hračky. Hračky, nápoje ani desiaty z tohto stola len tak nespadnú. Každá stolička je navyše vybavená praktickou zásuvkou, ktorá poskytuje ďalší úložný priestor pre hračky, knihy a ďalšie veci!
UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 36 mesiacov!
Farba:
biela / sivá
prírodná / biela / žltá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
MDF
Rozmery stolčeku:
šírka: 62 cm
hĺbka: 62 cm
výška: 48 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 28,5 cm
hĺbka: 30,5 cm
výška: 53 cm
Hmotnosť:
17,7 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Praktický, Detský |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 28,5 cm, 62 cm |
| HĹBKA | 30,5 cm, 62 cm |
| VÝŠKA | 48 cm, 53 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,7 kg |
| MATERIÁL | MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x stolík, 2x šuplík, 2x stolička |
| TYP STOLA | Detský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ŠÍRKA STOLA | 62 cm |
| HĹBKA STOLU | 62 cm |
| VÝŠKA STOLA | 48 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 28,5 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 30,5 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 53 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Praktický, Detský |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 28,5 cm, 62 cm |
| HĹBKA | 30,5 cm, 62 cm |
| VÝŠKA | 48 cm, 53 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,7 kg |
| MATERIÁL | MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x stolík, 2x šuplík, 2x stolička |
| TYP STOLA | Detský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ŠÍRKA STOLA | 62 cm |
| HĹBKA STOLU | 62 cm |
| VÝŠKA STOLA | 48 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 28,5 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 30,5 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 53 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Detská sedačka sivá / kaučukovník Dekorhome
Multifunkčné detské kreslo umelá koža Dekorhome
Multifunkčné detské kreslo umelá koža Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
97.80 €
Sivá
Nie je skladom
112.90 €
Krémová
Nie je skladom
98 €
Modrá
Nie je skladom
98 €
Světle růžová
Nie je skladom
98 €
Závesné detské kreslo SIESTA
Závesné detské kreslo SIESTA
Zelená
Odoslanie do 14 dní
32.40 €
Ružová
Odoslanie do 14 dní
28.30 €
Modrá
Odoslanie do 14 dní
32.40 €

















