- Domov
- Spálňa
- Úložné priestory
- Truhly a úložné boxy
- Plastové skrine
- Detská modulárna skriňa EDRIN
Detská modulárna skriňa EDRIN
Telefonická objednávka
Vytvorte očarujúce izbičku pre vaše dieťatko. S modernou veselú skriňou EDRIN to nebude žiadny problém.
Skriňa tvorí kovová konštrukcia, na ktorú sa upína šesť plastových boxov. Jedinečná, moderná a praktická skriňa vyrobená v modrom dekore doplnená farebným detským motívom.
Nosnosť jedného boxu je 5 kg, boxy však potrebné rovnomerne zaťažovať.
Rozžiarte očká a doprajte malé princezné alebo super silnému hrdinovi ten najlepší úložný priestor, aký si mohli priať.
Skrinka je za tak úžasnú cenu, že nezaťaží rozpočet ani detských škôlok či klubovní.
Farba:
svetlo modrá / biela / ružová / detský vzor
Materiál:
konštrukcia: kov
box: plast
Rozmery:
šírka: 75 cm
hĺbka: 37 cm
výška: 111 cm
Nosnosť boxu:
5 kg
Hmotnosť:
5,2 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Praktický, Jednoduchý, Detský, Junior |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| HĹBKA | 37 cm |
| VÝŠKA | 111 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,2 kg |
| NOSNOSŤ | 5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| OBSAH SETU | 6x úložný box |
| TYP SKRINE | Policová |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.














