- Domov
- Detská izba
- Detský set ZILBO 1+4
Detský set ZILBO 1+4
Telefonická objednávka
Detský set ZILBO rozžiaria každú detskú izbu a poskytne deťom miesto na hranie a kreslenie. Set sa skladá zo stola a štyroch stoličiek.
Stôl a stoličky sú vyrobené z plastu vo farebnej kombinácii: žltá, modrá, fialová, zelená a červená.
Farba:
žltá / modrá / fialová / zelená / červená
Materiál:
plast
Rozmery stola:
šírka: 51 cm
hĺbka: 51 cm
výška: 46 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 30,5 cm
hĺbka: 27 cm
výška: 44 cm
šírka sedu: 27 cm
hĺbka sedu: 27 cm
výška sedu: 27 cm
šírka chrbtovej opierky: 30,5 cm
výška chrbtovej opierky: 27 cm
Nosnosť:
50 kg
Hmotnosť:
4,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Detský |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 30,5 cm, 51 cm |
| HĹBKA | 27 cm, 51 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,5 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 27 cm |
| HĹBKA SEDU | 27 cm |
| VÝŠKA SEDU | 27 cm |
| TYP STOLA | Detský |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 51 cm |
| HĹBKA STOLU | 51 cm |
| VÝŠKA STOLA | 46 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 30,5 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 27 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 44 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Detský |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 30,5 cm, 51 cm |
| HĹBKA | 27 cm, 51 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,5 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 27 cm |
| HĹBKA SEDU | 27 cm |
| VÝŠKA SEDU | 27 cm |
| TYP STOLA | Detský |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 51 cm |
| HĹBKA STOLU | 51 cm |
| VÝŠKA STOLA | 46 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 30,5 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 27 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 44 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Detský písací stôl náklopný Dekorhome
Detský písací stôl náklopný Dekorhome
Biela
Nie je skladom
195.80 €
Ružová
Nie je skladom
186.90 €
Modrá
Nie je skladom
176.90 €
Naklápací písací stôl Dekorhome
Naklápací písací stôl Dekorhome
Buk
Odoslanie do 14 dní
176.60 €
Zelená
Odoslanie do 14 dní
172.70 €
Závesné detské kreslo SIESTA
Závesné detské kreslo SIESTA
Zelená
Odoslanie do 14 dní
32.40 €
Ružová
Odoslanie do 14 dní
28.30 €
Modrá
Odoslanie do 14 dní
32.40 €




