- Domov
- Osvetlenie
- Detská nástenná lampička CAR LED
Detská nástenná lampička CAR LED
Telefonická objednávka
Moderné nástenné svietidlo s integrovanou policou a LED podsvietením v tvare auta bude ideálnym osvetlením k detskej postieľke. Integrovaná polica poskytuje praktický úložný priestor, na ktorom je možné umiestniť knižky, hračky alebo iné dôležité veci. Vďaka LED svetelným zdrojom je svietidlo energeticky účinné a zaisťuje úsporu energie. Lampička je vybavená napíjacím káblom so spínačom.
Dostupné aj vo verzii bez kábla.
Farba:
šedá
čierna
modrá
mentolová
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
drevo
Rozmery:
šírka: 40 cm
hĺbka: 12 cm
výška: 29 cm
napätie: 230V/ 50Hz
svetelný tok 250 lm
teplota farieb: 4000K
Hmotnosť:
0,8 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Detská izba, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Moderný, Nadčasový, Detský |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 12 cm |
| VÝŠKA | 29 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,8 kg |
| MATERIÁL | MDF doska |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Detské kreslo mäkký plyš Dekorhome
Detská posteľ 90x200 borovice Dekorhome
Detská posteľ 90x200 borovice Dekorhome
Biela
Nie je skladom
407.90 €
Prírodné drevo
Nie je skladom
335.60 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
401.40 €
Detská jedálenská stolička 3v1 so stolíkom Dekorhome
Detská jedálenská stolička 3v1 so stolíkom Dekorhome
Ružová
Nie je skladom
207.90 €
Modrá / zelená
Nie je skladom
225.90 €











