- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Nástenné svetlo HERPE
Nástenné svetlo HERPE
Kód produktu: CA-21-66855
Telefonická objednávka
Štýlová lampa v industriálnom štýle zo série HERPE sa bude skvele hodiť do spálne nad nočný stolík, do predsiene alebo pracovne. Svietidlo je vyrobená z kovu v čiernej farbe s medeným krytom rámu.
Lampa je vybavená päticami E27.
Odporúčame kombinovať s ďalšími svetlami série.
Farba:
čierna / medená
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 10 cm
hĺbka: 17 cm
výška: 26 cm
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
0,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Kuchyňa, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 10 cm |
| HĹBKA | 17 cm |
| VÝŠKA | 26 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,5 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Hojdacie kreslo IKAROS Dekorhome
Varianty produktu
Krémová
Odoslanie do 14 dní
284 €
Stříbrná / šedá
Odoslanie do 14 dní
284 €
Hojdacie kreslo IKAROS Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 14 dní
284 €
Stříbrná / šedá
Odoslanie do 14 dní
284 €
Odoslanie do 14 dní
284 €
373.40 €
Přidat do oblíbených
Písací stôl s úložným priestorom Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 214 €
225.30 €
259.10 €
Přidat do oblíbených
Odkladací stolík XANTHOS Dekorhome
Varianty produktu
Dub
Odoslanie do 14 dní
63.80 €
Černý mramor
Odoslanie do 14 dní
63.80 €
Odkladací stolík XANTHOS Dekorhome
Dub
Odoslanie do 14 dní
63.80 €
Černý mramor
Odoslanie do 14 dní
63.80 €
Odoslanie do 14 dní
63.80 €
86.80 €
Přidat do oblíbených
Nočný stolík KORA KSN
Varianty produktu
Samoa king
Odoslanie do 14 dní
126.60 €
Nočný stolík KORA KSN
Samoa king
Odoslanie do 14 dní
126.60 €
Odoslanie do 14 dní
126.60 €
153.20 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stolík BERNARDO
Odoslanie do 14 dní
od 48.80 €
59 €
Přidat do oblíbených
Stropné svetlo HERPE
Varianty produktu
Stropné svetlo HERPE
3 Odoslanie do 14 dní 23.60 € 4 Odoslanie do 14 dní 29 € 5 Nie je skladom 66.90 €
Odoslanie do 14 dní
od 23.60 €
61 €
Přidat do oblíbených








