- Domov
- Osvetlenie
- Detská nástenná lampička CLOUD LED
Detská nástenná lampička CLOUD LED
Telefonická objednávka
Moderné nástenné svietidlo s integrovanou policou a LED podsvietením v tvare mráčika bude ideálnym osvetlením do detskej izby. Integrovaná polica poskytuje praktický úložný priestor, na ktorom je možné umiestniť knižky, hračky alebo iné dôležité veci. Vďaka LED svetelným zdrojom je svietidlo energeticky účinné a zaisťuje úsporu energie.
Dostupné aj vo verzii s káblom.
Farba:
biela / ružová
ružová / biela
modrá / biela
modrá / modrá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
drevo / kov
Rozmery:
šírka: 53 cm
hĺbka: 12 cm
výška: 18 cm
napätie: 230V/ 50Hz
svetelný tok 250 lm
teplota farieb: 4000K
Hmotnosť:
1 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Detská izba |
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Nadčasový, Detský |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HĹBKA | 12 cm |
| VÝŠKA | 18 cm |
| HMOTNOSŤ | 1 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Detské kreslo mäkký plyš Dekorhome
Detská posteľ 90x200 borovice Dekorhome
Detská posteľ 90x200 borovice Dekorhome
Biela
Nie je skladom
407.90 €
Prírodné drevo
Nie je skladom
335.60 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
401.40 €
Detská jedálenská stolička 3v1 so stolíkom Dekorhome
Detská jedálenská stolička 3v1 so stolíkom Dekorhome
Ružová
Nie je skladom
207.90 €
Modrá / zelená
Nie je skladom
225.90 €
Detská závesná lampa STARS 1xE27
Detská závesná lampa STARS 1xE27
Bílá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
28.50 €
Zlatá / modrá
Odoslanie do 14 dní
29.80 €




















