- Domov
- Detská izba
- Detské stoličky a kreslá
- Detská rastúca stolička PANCO
Detská rastúca stolička PANCO
Telefonická objednávka
DETSKÉ RASTÚCE STOLIČKY PANCO
Stolička PANCO je ergonomicky navrhnutá pre deti vo veku školskej dochádzky. Vďaka nastaviteľnej výške aj hĺbke sedu a nastaviteľnej opierke na nohy môže stolička PANCO poskytnúť vášmu dieťaťu podporu presne podľa jeho potrieb a rastu. Táto otočná rastúca stolička zostáva spoločníkom vášho dieťaťa niekoľko rokov a eliminuje potrebu častej výmeny nábytku.

FUNKČNÁ BEZPEČNOSŤ A ERGONÓMIA PRE RAST DIEŤAŤA
Stolička PANCO kombinuje niekoľko bezpečnostných a ergonomických prvkov na podporu vášho dieťaťa. Sklápacie opierky rúk ponúkajú flexibilitu a pohodlie, dajú sa ľahko sklopiť, keď nie sú využívané, čím sa zároveň uľahčuje prístup k pracovnej ploche. Pre menších užívateľov je tu výškovo nastaviteľná podnožka, ktorá môže byť kedykoľvek odstránená, poskytuje potrebnú oporu pre nohy a prispieva k lepšiemu sedeniu. Špeciálna opierka chrbta je zárukou správneho držania tela a podporuje zdravý vývoj chrbtice, čo je zásadné pre deti tráviace dlhé hodiny sedením pri učení alebo hre.

MATERIÁL
Stolička PANCO je vyrobená z odolných materiálov, ktoré zvyšujú komfort sedenia a pomáhajú udržiavať vzdušnosť aj počas dlhšieho sedenia. Konštrukcia sedadla a operadla spočíva v použití kvalitného plastu zaisťujúceho dlhú životnosť. Päťcípa ružica s plastovými kolieskami je stabilná a poskytuje hladký a tichý pohyb.

FAREBNÉ PREVEDENIE
Stolička PANCO sa jednoducho zakomponuje do akéhokoľvek designu detskej izby. Vyberať si môžete z dvoch dostupných farebných prevedení:
- ružová
- modrá
Výber farby si zvolíte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Rozmery:
šírka: 58 cm
hĺbka: 77 cm
výška: 88 - 100 cm
výška sedu: 49 - 59 cm
Nosnosť:
70 kg
Hmotnosť:
12 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Detský, Junior |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| HĹBKA | 77 cm |
| VÝŠKA | 88 cm, 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| NOSNOSŤ | 70 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm, 59 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Sklopné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rastúci detský stôl HAYDEN
Rastúci detský stôl a stolička ALEXIS
Rastúci detský stôl a stolička ALEXIS
Ružová
Odoslanie do 10 dní
251.30 €
Viacúčelová posteľ FANY
Viacúčelová posteľ FANY
Sivá
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Detská modulárna skriňa Dekorhome
Detská modulárna skriňa Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
101 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
100.60 €























