- Domov
- Detská izba
- Detské stoličky a kreslá
- Detská stolička KITTY
Detská stolička KITTY
Kód produktu: V-CH-KITTY-FOT
Telefonická objednávka
Detská stolička KITTY je výškovo nastaviteľná a je potiahnutá eko kožou.
Jej stabilita je zaručená klasickou základňou s piatimi pogumovanými kolieskami.
Farba:
ružová / motív mačka
Materiál:
eko koža / kov
Rozmery:
šírka: 54 cm
hĺbka: 49 cm
výška: 76 - 86 cm
výška sedu: 44 - 54 cm
Hmotnosť:
11 kg
Nosnosť:
80 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 54 cm |
| HĹBKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| NOSNOSŤ | 80 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm, 54 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| KOLIESKA | Pogumovaná |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 54 cm |
| HĹBKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| NOSNOSŤ | 80 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm, 54 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| KOLIESKA | Pogumovaná |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Naklápací písací stôl Dekorhome
Varianty produktu
Buk
Odoslanie do 14 dní
176.60 €
Zelená
Odoslanie do 14 dní
172.70 €
Naklápací písací stôl Dekorhome
Buk
Odoslanie do 14 dní
176.60 €
Zelená
Odoslanie do 14 dní
172.70 €
Odoslanie do 14 dní
od 172.70 €
198.60 €
Přidat do oblíbených
Posteľ s PC stolom ALZENA
Varianty produktu
Ružová
Skladom
Modrá
Skladom
Posteľ s PC stolom ALZENA
Ružová
Skladom
u vás do 06.05.2026
294.40 €
Modrá
Skladom
u vás do 06.05.2026
294.40 €
Skladom
u vás do 06.05.2026
294.40 €
430.30 €
Přidat do oblíbených





