- Domov
- Záhrada
- Detský záhradný svet
- Detský bistro set eukalyptové drevo Dekorhome
Detský bistro set eukalyptové drevo Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento elegantný a zároveň štýlový bistro set pre deti sa výborne hodí na stolovanie na čerstvom vzduchu na záhrade či na terase.
Skladací jedálenský set je vyrobený z masívneho eukalyptu, ktorý nepodlieha nepriaznivým vplyvom počasia a má dlhú životnosť. Olejovaný povrch ľahko očistíte navlhčenou handričkou. Keďže je celá sada záhradného nábytku skladací, môžete ju tiež bez námahy uskladniť alebo prepravovať.
Balenie obsahuje 1 stôl a 2 stoličky.
Farba:
hnedá
Materiál:
eukalyptové drevo
Rozmery stola:
šírka: 40 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 45 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 32 cm
hĺbka: 38 cm
výška: 57,5 cm
hĺbka sedu: 25 cm
výška sedu: 29,5 cm
Hmotnosť:
8,8 kg

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Detský |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 32 cm, 40 cm |
| HĹBKA | 38 cm, 40 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 57,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,8 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x stolička |
| HĹBKA SEDU | 25 cm |
| VÝŠKA SEDU | 29,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Detský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 40 cm |
| HĹBKA STOLU | 40 cm |
| VÝŠKA STOLA | 45 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 32 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 38 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 57,5 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Detský |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 32 cm, 40 cm |
| HĹBKA | 38 cm, 40 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 57,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,8 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x stolička |
| HĹBKA SEDU | 25 cm |
| VÝŠKA SEDU | 29,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Detský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 40 cm |
| HĹBKA STOLU | 40 cm |
| VÝŠKA STOLA | 45 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 32 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 38 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 57,5 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Alternatívne produkty8
Detský piknikový stôl so slnečníkom akácie Dekorhome
Detský záhradný set sa slnečníkom Dekorhome
Detský záhradný set sa slnečníkom Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
91 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
91.10 €
Červená
Odoslanie do 10 dní
91.50 €
Žltá
Odoslanie do 10 dní
97.10 €
Detský piknikový stôl s lavičkami a slnečníkom
Detské záhradné stoličky 2 ks Dekorhome
Detské záhradné stoličky 2 ks Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
59.50 €
Zelená
Nie je skladom
74.20 €
Červená
Nie je skladom
59.70 €
Žltá
Nie je skladom
56.20 €
Detské záhradné stoličky 2 ks eukalyptové drevo Dekorhome
Detská hojdacia lavica Dekorhome
Detská hojdacia lavica Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
135.30 €
Žltá
Odoslanie do 10 dní
135.80 €














