- Domov
- Záhrada
- Detský záhradný svet
- Detské záhradné posedenie
- Detské záhradné stoličky 2 ks Dekorhome
Detské záhradné stoličky 2 ks Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto sada záhradných stoličiek je špeciálne navrhnutá pre vaše deti, aby si mohli oddýchnu a užívať si na záhrade alebo na terase.
Tieto 2 záhradná stolička s veľmi odolným oceľovým rámom sú robustné a pevné, a teda aj bezpečné pre posedenie vašich detí. Stolička sa tiež dajú zložiť pre úsporu miesta, keď ich práve nepoužívate.
Farba:
zelená
žltá
hnedá
červená
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
oceľ / látka (100% polyester)
Rozmery:
šírka: 38 cm
hĺbka: 28 cm
výška: 50 cm
šírka sedu: 29 cm
hĺbka sedu: 23 cm
výška sedu: 26 cm
Hmotnosť:
2,6 kg

| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Detský |
| ŠÍRKA | 38 cm |
| HĹBKA | 28 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,6 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| ŠÍRKA SEDU | 29 cm |
| HĹBKA SEDU | 23 cm |
| VÝŠKA SEDU | 26 cm |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Detské ihrisko so šmýkačkou Dekorhome
Detské ihrisko so šmýkačkou Dekorhome
Zelená
Skladom
923.20 €
Červená
Skladom
1 580.10 €
Modrá
Skladom
1 580.10 €
Detské ihrisko so šmýkačkou Dekorhome
Detské ihrisko so šmýkačkou Dekorhome
Zelená
Nie je skladom
1 336.50 €
Červená
Odoslanie do 21 dnů
1 409.90 €
Modrá
Odoslanie do 21 dnů
1 409.90 €
Detský domček so šmýkačkou Dekorhome
Detský domček so šmýkačkou Dekorhome
Zelená
Nie je skladom
1 091.40 €
Červená
Odoslanie do 21 dnů
1 142.50 €
Modrá
Odoslanie do 21 dnů
1 142.50 €
Detská záhradná hojdačka Dekorhome
Detská záhradná hojdačka Dekorhome
Zelená
Odoslanie do 10 dní
138.40 €
Červená
Odoslanie do 10 dní
152 €













