- Domov
- Detská izba
- Detské postele
- Detský matrac TURYN 80x160 cm
Detský matrac TURYN 80x160 cm
Kód produktu: V-MATERAC-TURYN
Telefonická objednávka
Detský matrac TURYN o rozmere 80x160 cm je tvorená polyuretánovou penou a snímateľným látkovým poťahom v bielej farbe.
Farba:
biela
Materiál:
polyuretánová pena / látka
Rozmery:
šírka: 80 cm
dĺžka: 160 cm
výška: 8 cm
Hmotnosť:
5 kg
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Detský |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| DĹŽKA | 160 cm |
| VÝŠKA | 9 cm |
| HMOTNOSŤ | 5 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| ROZMER LÔŽKA | 80 x 160 cm |
| TYP MATRACE | Penová |
| MATERIÁL MATRACE | Polyuretanová pena |
| ROZDIELNA TUHOSŤ STRÁN | Nie |
| MATERIÁL POŤAHU | Látka |
| FARBA POŤAHU | Biela |
| SNÍMATEĽNÝ POŤAH | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Detský |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| DĹŽKA | 160 cm |
| VÝŠKA | 9 cm |
| HMOTNOSŤ | 5 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| ROZMER LÔŽKA | 80 x 160 cm |
| TYP MATRACE | Penová |
| MATERIÁL MATRACE | Polyuretanová pena |
| ROZDIELNA TUHOSŤ STRÁN | Nie |
| MATERIÁL POŤAHU | Látka |
| FARBA POŤAHU | Biela |
| SNÍMATEĽNÝ POŤAH | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Detská posteľ so zásuvkou MARINELLA 160x80 cm
Varianty produktu
Biela
Skladom
Borovice
Skladom
Detská posteľ so zásuvkou MARINELLA 160x80 cm
Biela
Skladom
u vás do 06.05.2026
249.50 €
Borovice
Skladom
u vás do 06.05.2026
197.80 €
od 197.80 €
219.90 €
Přidat do oblíbených
Detská stolička MATRIX
Dostupnosť podľa variant
od 68.50 €
75.70 €
Přidat do oblíbených


