- Domov
- Detská izba
- Detské postele
- Detský penový matrac NEAPOL 90x200 cm
Detský penový matrac NEAPOL 90x200 cm
Kód produktu: V-MATERAC-NEAPOL-NIEBIESKI
Telefonická objednávka
Penový matrac NEAPOL je vyrobená z bielej peny strednej tuhosti T18 s rozmermi 90x200 cm. Jedna strana je prešívaná.
Vhodná pre deti a dospievajúce deti.
Výška matraca je 12 cm.
Poťah je vyrobený zo zmesi bavlny a polyesteru vo svetlo modrej farbe.
Farba:
svetlo modrá
Materiál:
vložka: T18 biela pena
poťah: zmes bavlna a polyester
Rozmery:
dĺžka: 200 cm
šírka: 90 cm
výška: 12 cm
Hmotnosť:
8 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Junior |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| DĹŽKA | 200 cm |
| VÝŠKA | 12 cm |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| MATERIÁL | Bavlna, Polyester |
| TYP MATRACE | Penová |
| MATERIÁL MATRACE | Polyuretanová pena |
| TUHOSŤ | Stredná |
| MATERIÁL POŤAHU | Bavlna a polyester |
| FARBA POŤAHU | Svetlo modrá |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Posteľ s prístelkou a úložným priestorom AUSTIN NEW
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
325.10 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
325.10 €
Dub
Odoslanie do 14 dní
325.10 €
Posteľ s prístelkou a úložným priestorom AUSTIN NEW
Biela
Odoslanie do 14 dní
325.10 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
325.10 €
Dub
Odoslanie do 14 dní
325.10 €
Odoslanie do 14 dní
325.10 €
421.10 €
Přidat do oblíbených
Posteľ s PC stolom ALZENA
Varianty produktu
Ružová
Skladom
Modrá
Skladom
Posteľ s PC stolom ALZENA
Ružová
Skladom
u vás do 06.05.2026
294.40 €
Modrá
Skladom
u vás do 06.05.2026
294.40 €
Skladom
u vás do 06.05.2026
294.40 €
430.30 €
Přidat do oblíbených
Posteľ s prístelkou ALODA
Varianty produktu
Sivá
Odoslanie do 14 dní
338.10 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
338.10 €
Posteľ s prístelkou ALODA
Sivá
Odoslanie do 14 dní
338.10 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
338.10 €
Odoslanie do 14 dní
338.10 €
419.60 €
Přidat do oblíbených
Posteľ s prístelkou NORDO
Odoslanie do 14 dní
od 243.90 €
297.50 €
Přidat do oblíbených


