- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské stoličky
- Drevené
- Drevená jedálenská stolička BARKLEY
Drevená jedálenská stolička BARKLEY
Kód produktu: V-CH-BARKLEY-KR
Telefonická objednávka
Drevená stolička BARKLEY je vyrobená z masívneho kaučukového dreva v bielej farbe. Stolička je vhodná ako do kuchyne, tak aj do iných interiérov.
Farba:
biela
Materiál:
kaučukové drevo
Rozmery:
šírka: 50 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 89
výška sedu: 45 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
6,2 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Vidiecky |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 89 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,2 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Rozkladací jedálenský stôl RUBEN
Varianty produktu
Biela
Skladom
Dub artisan
Skladom
Kašmír
Skladom
Rozkladací jedálenský stôl RUBEN
Biela
Skladom
u vás do 06.05.2026
219.40 €
Dub artisan
Skladom
u vás do 06.05.2026
219.40 €
Kašmír
Skladom
u vás do 06.05.2026
219.40 €
219.40 €
240.10 €
Přidat do oblíbených





