- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Drevená stolička DARIUSZ 2
Drevená stolička DARIUSZ 2
Kód produktu: V-PL-N-DARIUSZ 2
Telefonická objednávka
Drevená stolička DARIUSZ 2 je vyrobená z masívneho bukového dreva a lakované MDF v piatich farebných variantoch: biela, biela / jelša, tmavý orech, dub sonoma a dub medový.
Farba:
biela
biela / jelša
tmavý orech
dub sonoma
dub medový
Výber farby zvoľte prosím vo variante produktu - farba.
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 43 cm
výška: 90 cm
výška sedu: 45 cm
Materiál:
bukové drevo / MDF lakovaná
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
5,8 kg
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 43 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,8 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | MDF doska, Masívne drevo |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 43 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,8 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | MDF doska, Masívne drevo |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladací jedálenský stôl MOZART
Varianty produktu
Rozkladací jedálenský stôl MOZART
140-180x80x75 cm Nie je skladom 434.90 € 160-240x90x75 cm Nie je skladom 529.70 €
Dostupnosť podľa variant
od 434.90 €
478.30 €
Přidat do oblíbených
Regál RIOMA TYP 01
Skladom
u vás do 06.05.2026
od 194.70 €
243.60 €
Přidat do oblíbených
Rozkladací jedálenský stôl FRYDERYK
Varianty produktu
Biela
Skladom
Ořech
Skladom
Dub craft
Skladom
Rozkladací jedálenský stôl FRYDERYK
Biela
Skladom
u vás do 06.05.2026
353 €
Ořech
Skladom
u vás do 06.05.2026
353 €
Dub craft
Skladom
u vás do 06.05.2026
353 €
Dostupnosť podľa variant
353 €
387.80 €
Přidat do oblíbených








