- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné lehátka
- Skladacie plážové lehátko D0484 akácia Dekorhome
Skladacie plážové lehátko D0484 akácia Dekorhome
Telefonická objednávka
Toto plážové lehátko z tvrdého dreva je stabilné a funkčné, či už na záhrade, na terase, na pikniku, rybárčení, plávaní alebo pri jazere v lome.
Záhradná stolička je nastaviteľná v 3 polohách a je možné ju rýchlo zložiť v niekoľkých jednoduchých krokoch. Je teda skladná a ľahko sa prenáša.
Podrúčky a čalúnený vankúš, ktorý je možné ľahko vybrať, zaisťujú vysoký komfort sedenia. Priedušný poťah zabraňuje poteniu aj pri dlhom sedení.
Farba:
akácia / červená
Materiál:
masívne akáciové drevo / látka (polyester)
Rozmery:
šírka: 60 cm
dĺžka: 94 cm
výška: 94 cm
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| DĹŽKA | 94 cm |
| VÝŠKA | 94 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Polyester |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Hliníková pergola so zaťahovacou strechou 3,92 x 2,92 m Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 2 ks VERONIKA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 2 ks VERONIKA Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
206.70 €
Čierna
Nie je skladom
171.20 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
128.10 €
Černá / bílá
Odoslanie do 10 dní
235.40 €
Vonkajšia fínska sudové sauna 216 x 330 cm Dekorhome
Plážový slnečník ø 215 cm Dekorhome
Plážový slnečník ø 215 cm Dekorhome
Zelená
Odoslanie do 10 dní
62.40 €
Modrá
Nie je skladom
56.50 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
56.70 €
Písková
Odoslanie do 10 dní
56.70 €









