- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Skladacie plážové stoličky 4 ks plast Dekorhome
Skladacie plážové stoličky 4 ks plast Dekorhome
Telefonická objednávka
Naše 4dielna sada plážových stoličiek je navrhnutá tak, aby ste sa mohli opaľovať v úplnom pohodlí. Či už zdržiavate v kempe alebo sa opaľujete na pláži, tieto stoličky vám zaručí ideálne posedenie.
Kempingové stoličky sú vyrobené z plastu, takže nepodliehajú nepriaznivým vplyvom počasia a ľahko sa čistí. Sú navyše ľahké a skladacie, môžete ich preto bez námahy prepravovať, presúvať či uskladniť.
Balenie obsahuje 4 plážové stoličky.
Farba:
biela
žltá
modrá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
plast
Rozmery:
šírka: 42 cm
hĺbka: 58 cm
výška: 64 cm
šírka sedu: 40 cm
hĺbka sedu: 30 cm
výška sedu: 25 cm
Hmotnosť:
11,5 kg

| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 64 cm |
| HMOTNOSŤ | 11,5 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| OBSAH SETU | 4x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 40 cm |
| HĹBKA SEDU | 30 cm |
| VÝŠKA SEDU | 25 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Záhradný altánok kruhový 3 m Dekorhome
Záhradný altánok kruhový 3 m Dekorhome
Biela
Nie je skladom
370.50 €
Antracit
Nie je skladom
354.30 €
Záhradný kvetináč so 4 kvetináči polyratan Dekorhome
Záhradný kvetináč so 4 kvetináči polyratan Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
174.90 €
Čierna
Nie je skladom
206.40 €
Sivá
Nie je skladom
216.90 €
Plážový slnečník ø 215 cm Dekorhome
Plážový slnečník ø 215 cm Dekorhome
Zelená
Odoslanie do 10 dní
62.40 €
Modrá
Nie je skladom
56.50 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
56.70 €
Písková
Odoslanie do 10 dní
56.70 €












