- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Látkové a ekokoža
- Dvojmiestne
- Klubové dvojkreslo CUBA
Klubové dvojkreslo CUBA
Telefonická objednávka
Klubové dvojkreslo CUBA je praktické s nádychom moderného designu. Premení Váš domov alebo napríklad reštauráciu či kaviareň na štýlové miesto a svojim užívateľom poskytuje príjemné sedenie, okrem iného aj vďaka jadru z kvalitnej PUR peny.
Kreslo je čalúnené mikrofázou v dvoch farebných variantoch.
Farba:
červená
hnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / PUR pena
Rozmery:
šírka: 124 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 77 cm
výška sedu: 45 cm
hĺbka sedu: 45 cm
Nosnosť:
200 kg
Hmotnosť:
22 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 124 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Látka, Molitan |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 32 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Klubové kreslo CUBA
Klubové kreslo CUBA
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
114.30 €
Zelená
Odoslanie do 14 dní
114.30 €
Oranžová
Odoslanie do 14 dní
114.30 €
Ružová
Odoslanie do 14 dní
126.60 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
133.20 €
Červená
Odoslanie do 14 dní
114.30 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
126.60 €
Modrá
Odoslanie do 14 dní
114.30 €
Petrolejová
Odoslanie do 14 dní
133.20 €
Mentolová
Odoslanie do 14 dní
126.60 €
Smaragdová
Odoslanie do 14 dní
133.20 €
Potisk noviny
Odoslanie do 14 dní
137.30 €
Odkladací stolík TINA
Odkladací stolík TINA
Čierna
Nie je skladom
29.30 €





