- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Klubové kreslo ENRICO
Klubové kreslo ENRICO
Telefonická objednávka
Elegantné kreslo ENRICO sa bude skvele vynímať ako solitér v chodbe, hale či spoločenských priestoroch.
Na jeho čalúnenie bola použitá zamatová látka Velvet v niekoľkých farebných variantoch. Predná strana kresla je ozvláštne preglejkovým pruhom, čo kreslu pridáva na jeho elegancii a dôstojnosti.
ENRICO prináša dokonalý pôžitok z posedenia, vďaka silnému polstrovaniu a zamatovému poťahu.
Farba:
zelená
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / preglejka
Rozmery:
šírka: 71 cm
hĺbka: 72 cm
výška: 71 cm
výška sedu: 40 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 71 cm |
| HĹBKA | 72 cm |
| VÝŠKA | 71 cm |
| MATERIÁL | Látka, Preglejka |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.


















