- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Dvojmiestna pohovka AK-332
Dvojmiestna pohovka AK-332
Telefonická objednávka
ŠTÝLOVÝ ŠKANDINÁVSKÝ DIZAJN S RETRO PRVKY
Táto dvojmiestna sedačka v sebe kombinuje eleganciu škandinávskeho štýlu s okúzľujúcimi retro prvkami. Charakteristickým rysom sú zvislé prešívanie na sedáku, ktoré dodáva sedačke jedinečný vzhľad, a masívny sedací korpus so zaoblenými líniami, ktorý kontrastuje s vysokými, štíhlymi kónickými nohami. Vďaka tomu pôsobí nábytok nielen moderne, ale aj vzdušne, čo skvele doplní akýkoľvek interiér.

FLEXIBILNÉ VYUŽITIE A NADČASOVÝ VZHĽAD
Sedačka je celočalúnená, čo umožňuje jej umiestnenie nielen k stene, ale aj do stredu miestnosti, kde sa môže stať štýlovým solitérom. V kombinácii s kreslami, napríklad typom AK-331, môže vytvoriť harmonickú sedaciu súpravu. Vďaka svojmu univerzálnemu prevedeniu sa sedačka hodí do rôznych priestorov – od obývacej izby cez chodbu až po spálňu či halu. Jej nadčasový dizajn a kvalitné spracovanie z nej robí ideálny kus nábytku do moderného aj klasického interiéru.
- krémová
- hľuzovková
- sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

KOMFORT A KVALITA SPRACOVANIA
Poťah sedačky je vyrobený z látky v trendy odtieni, čo jej dodáva moderný vzhľad, a kostra z masívneho dreva zaisťuje pevnosť a dlhú životnosť. Sedáky sú vyplnené kvalitnou PU penou a spevnené elastickými popruhmi pre maximálne pohodlie. Štíhle nohy z kaučukového dreva v prírodnom odtieni sú lakované transparentným lakom a opatrené plastovými klzákmi, ktoré chránia podlahu pred poškodením. Zadné nohy sú výškovo nastaviteľné pre dokonalú stabilitu. Pohodlné podrúčky a vnútorná priestornosť sedačky zaistí príjemné posedenie, či už si odpočívate, alebo trávite čas s blízkymi.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / masívne kaučukové drevo / PU pena / plast
Rozmery:
šírka: 127 cm
hĺbka: 77 cm
výška: 78 cm
výška sedu: 42 cm
Nostnosť:
150 kg
Hmotnosť:
21,5 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Škandinávsky, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 127 cm |
| HĹBKA | 77 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| HMOTNOSŤ | 21,5 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, PUR pena, Plast |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 30 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Škandinávsky, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 127 cm |
| HĹBKA | 77 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| HMOTNOSŤ | 21,5 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, PUR pena, Plast |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 30 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Toaletný stolík s taburetom REGINA NEW
Toaletný stolík s taburetom REGINA NEW
Biela
Odoslanie do 14 dní
134.80 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
163.50 €
Závesná lampa AVIER TYP 4
Konzolový stolík BUSTA
Konzolový stolík BUSTA
Dub
Skladom
Grafit
Skladom









