- Domov
- Nábytok
- Dizajnový nábytok
- Konzolový stolík NEVAN
Konzolový stolík NEVAN
Telefonická objednávka
Konzolový stolík NEVAN si vás získa svojím jednoduchým a moderným dizajnom.
Čierna ozdobná kovová konštrukcia je doplnená o úložné priestory vyrobené z drevotriesky v prevedení dub. Priaznivci industriálneho štýlu si určite prídu na svoje.
Stolík disponuje hlavnou doskou, jednou policou a v hornej časti navyše dvoma zásuvkami s úchytkami.
Úzky konzolový stolík NEVAN navyše nezaberie veľa miesta a vkusne doplní každý interiér.
Farba:
dub / čierna
Materiál:
MDF / DTD
Rozmery:
šírka: 106 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 76 cm
Nosnosť:
8 kg
Hmotnosť:
13 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 106 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| NOSNOSŤ | 8 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Konzolový, Odkladací |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POČET POLÍC | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.






