- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Elektrické polohovacie kreslo ADONIS VELVET
Elektrické polohovacie kreslo ADONIS VELVET
Telefonická objednávka
Toto elektrické polohovacie kreslo sa čoskoro stane pohodlným a príjemným spoločníkom po náročnom dni. Môžete v ňom stráviť príjemné chvíle odpočinku, čítanie obľúbenej knihy alebo pri sledovaní televízie.
Kreslo je možné rozložiť do vodorovnej polohy, jednoduchým pohybom sa vysunie podnožka a zároveň sa sklopí operadlo a tým spríjemní relaxáciu.
Elektrické polohovacie kreslo je vyrobené zo zamatu so silným polstrovaním, takže má dlhú životnosť a zároveň ponúka príjemné posedenie. Navyše je tiež vybavené USB portom.
Farba:
béžová
sivá
zelená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamatová látka
Rozmery:
šírka: 77 cm
hĺbka: 96 -162 cm
výška: 107 cm
hĺbka sedu: 54 cm
výška sedu: 49 cm
Hmotnosť:
46 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Rustikálny, Moderný |
| ŠÍRKA | 77 cm |
| HĹBKA | 96 cm, 162 cm |
| VÝŠKA | 107 cm |
| HMOTNOSŤ | 46 kg |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Masážne polohovacie kreslo NEPTUN VELVET M
Stojacia lampa látka / drevo Dekorhome
Lavica s úložným priestorom Dekorhome
Lavica s úložným priestorom Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
36.20 €
Biela
Skladom
34.70 €
Čierna
Skladom
34.70 €
Sedacia súprava rozkladacia TONIKS U UNI
Lavica s úložným priestorom Dekorhome
Lavica s úložným priestorom Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
223.20 €
Biela
Odoslanie do 14 dní
234.20 €
Lavica s úložným priestorom Dekorhome
Lavica s úložným priestorom Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
162.40 €
Biela
Odoslanie do 14 dní
166.80 €








