- Domov
- Nábytok
- Predsien
- Lavice a stoličky
- Lavica s úložným priestorom Dekorhome
Lavica s úložným priestorom Dekorhome
Telefonická objednávka
Veľká štýlová lavica z MDF poskytuje dostatok úložného priestoru. Má kožený vzhľad a vodoodpudivý povrch, ponúkame ju v troch farebných variantoch biela, hnedá a čierna.
Možno použiť ako lavice alebo taburet. Je skladacie a priestorovo úsporná.
Farba:
biela
hnedá
čierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
MDF / polyuretán (PU) / stabilný pena (25 mm)
Rozmery:
šírka: 115 cm
hĺbka: 38 cm
výška: 38 cm
Rozmery zloženej lavice:
šírka: 115 cm
hĺbka: 38 cm
výška: 7 cm
Hmotnosť:
10 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 115 cm |
| HĹBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 38 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| MATERIÁL | MDF doska |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Kreslo Chesterfield pravá koža Dekorhome
Kreslo Chesterfield pravá koža Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
429.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
548.70 €
Kreslo s podnožkou látka / drevo Dekorhome
Kreslo s podnožkou látka / drevo Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
244.60 €
Sivá
Nie je skladom
244.60 €
Tmavosivá
Nie je skladom
244.60 €
Petrolejová
Nie je skladom
243.10 €
Žltá
Nie je skladom
241.70 €
Masážne polohovacie kreslo NEPTUN VELVET M
Elektrické polohovacie kreslo NEPTUN VELVET
Elektrické polohovacie kreslo NEPTUN VELVET
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
343.70 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
343.70 €
Modrá
Odoslanie do 10-14 dní
343.70 €
Tmavo zelená
Odoslanie do 10-14 dní
343.70 €
Hořčicová
Nie je skladom
343.70 €
Světle šedá
Odoslanie do 10-14 dní
343.70 €
Starorůžová
Nie je skladom
352.90 €
Elektrické polohovacie kreslo ADONIS VELVET
Elektrické polohovacie kreslo ADONIS VELVET
Zelená
Nie je skladom
464 €
Sivá
Nie je skladom
453.70 €
Béžová
Nie je skladom
453.70 €
Elektrické polohovacie kreslo KRONOS VELVET
Elektrické polohovacie kreslo KRONOS VELVET
Sivá
Nie je skladom
362 €
Béžová
Odoslanie do 10-14 dní
362 €
Skořicová
Nie je skladom
362 €





















