🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Jedálenská stolička K245 je vyrobená z polypropylénu a polykarbonátu v priehľadnej farbe. Sedák je čalúnený eko kožou vo farbe bielej.
Rozmery:
šírka: 48 cm
hĺbka: 44 cm
výška: 83 cm
výška sedu: 50 cm
Farba:
číra / biela
Materiál:
polypropylén / polykarbonát / eko koža
Hmotnosť:
6,2 kg
Nosnosť:
100 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 44 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,2 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Plast |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Biela
Nie je skladom
39.40 €
Čierna
Nie je skladom
36 €
Sivá
Nie je skladom
35.90 €
Bílá / šedá
Nie je skladom
56.50 €
Biela
Nie je skladom
43.20 €
Čierna
Skladom
43.20 €
Sivá
Skladom
43.20 €
Cappuccino
Skladom
65.20 €