- Domov
- Pracovňa
- Pracovné stoly
- Písací stôl B-33
Písací stôl B-33
Kód produktu: V-CH-B/33
Telefonická objednávka
Písací stôl B-33 má dosku vyrobenú z laminovanej MDF v dekore dub sonoma a tvrdeného skla. Nohy sú z práškovo lakovanej ocele v bielej farbe.
Stolík ponúka úložný priestor v podobe 2 šuplíkov a otvoreného úložného priestoru.
Farba:
dub sonoma / biela
Materiál:
MDF laminovaná / oceľ lakovaná / sklo
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 76 cm
Nosnosť:
40 kg
Hmotnosť:
38,6 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 38,6 kg |
| NOSNOSŤ | 40 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Písací |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.








