- Domov
- Detská izba
- Detské písacie stoly
- Herný stôl JADIS
Herný stôl JADIS
Kód produktu: 0000264336
Telefonická objednávka
PC stolík JADIS vám bude vyhovovať po praktickej i estetickej stránke. Herný stôl JADIS dokáže v spojení s herným kreslom vytvoriť dokonalý kútik pre každého hráča.
Stôl je vyrobený z MDF s karbónovou fóliou v čiernej farbe. Stabilitu zaisťujem pevné kovové nohy v čiernej farbe.
Farba:
čierna
Materiál:
MDF s karbónovou fóliou / kov
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 75 cm
Hmotnosť:
22 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Detský, Junior |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Kancelárske kreslo ARGUS
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
77.50 €
Ružová
Odoslanie do 14 dní
77.50 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
69.30 €
Kancelárske kreslo ARGUS
Biela
Odoslanie do 14 dní
77.50 €
Ružová
Odoslanie do 14 dní
77.50 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
69.30 €
Odoslanie do 14 dní
od 69.30 €
83.80 €
Přidat do oblíbených
Herné kreslo s podnožkou umelá koža Dekorhome
Prijímame predobjednávky
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 271 €
od 263.90 €
321.90 €
Přidat do oblíbených
Herné kreslo s podnožkou OZGE NEW
Varianty produktu
Červená
Odoslanie do 10 dní
187.50 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
204.50 €
Herné kreslo s podnožkou OZGE NEW
Červená
Odoslanie do 10 dní
187.50 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
204.50 €
Odoslanie do 10 dní
od 187.50 €
217.50 €
Přidat do oblíbených




















