- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Herné
- Herné kreslo MAFIRO s LED
Herné kreslo MAFIRO s LED
Telefonická objednávka
Prekvapte svojich protihráčov dokonalým herným kreslom MAFIRO. Rozžiarte svoje veliteľské centrum a nechajte sa unášať pohodlím kresla.
Ergonomické sedenie v tomto kresle vám dovolí plne sa sústrediť na hru alebo prácu bez nepríjemnej bolesti chrbta. Pochváliť sa môže funkciami ako nastaviteľná výška sedu, hojdací mechanizmus, polohovacie opierka chrbta a hlavne RGB LED osvetlenie, ktoré budete prepínať diaľkovým ovládaním. RGB podsvietenie s viac ako 300 efekty navodí tú najlepšiu hernú atmosféru. Môžete ľubovoľne meniť farby, jas, intenzitu a rýchlosť. Osvetlenie funguje pomocou POWERBANK (nie je súčasťou dodávky), ktorú ľahko vsuniete do vrecka v spodnej časti kresla.
Kreslo je potiahnuté čiernou ekokožou a stabilitu vytvára plastová ružice zakončená piatimi kolieskami. Na maximálnom pohodlí prispejú čalúnené opierky na ruky a vankúšiky v oblasti chrbta a hlavy. S herným kreslom MAFIRO máte vopred všetky bitky vyhraté.
Farba:
čierna
Materiál:
ekokoža / plast
Rozmery:
šírka: 64 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 127-137 cm
výška sedu: 43-53 cm
šírka sedu: 37-51 cm
hĺbka sedu: 49 cm
výška chrbtovej opierky: 84 cm
šírka chrbtovej opierky: 53 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
23,3 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 64 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 127 cm, 137 cm |
| HMOTNOSŤ | 23,3 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 37 cm, 51 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm, 53 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 84 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| PODSVIETENIE | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 64 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 127 cm, 137 cm |
| HMOTNOSŤ | 23,3 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 37 cm, 51 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm, 53 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 84 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| PODSVIETENIE | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Písací stôl DALTON 2 NEW VE 02
Písací stôl DALTON 2 NEW VE 02
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
194.30 €
Bílá / šedá
Odoslanie do 14 dní
194.30 €
Dub wotan
Odoslanie do 14 dní
153.80 €
Písací stôl 120x60 cm s policou Dekorhome
Písací stôl 120x60 cm s policou Dekorhome
Biela
Nie je skladom
136.80 €
Čierna
Nie je skladom
139.90 €
Bílá / dub
Nie je skladom
126.30 €
Černá / dub
Nie je skladom
141.20 €









