- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Hojdacie kreslo HOOVER VELVET
Hojdacie kreslo HOOVER VELVET
Telefonická objednávka
Štýlové hojdacie kreslo HOOVER VELVET vás na prvý pohľad láka k odpočinku a relaxácii.
Kreslo je čalúnené príjemnou zamatovou látkou Bluvel v dvoch farebných variantoch: oranžová a sivá. Nohy kresla som v kombinácii čierneho kovu a masívneho dreva v dubovom dekore.
Farba:
oranžová / čierna / dub
sivá / čierna / dub
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka Bluvel / kov / drevo
Rozmery:
šírka: 70 cm
výška: 106 cm
šírka sedu: 70 cm
hĺbka sedu: 49 cm
výška sedu: 54 cm
Hmotnosť:
17 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 106 cm |
| HMOTNOSŤ | 17 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 70 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 54 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Pohupová |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 106 cm |
| HMOTNOSŤ | 17 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 70 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 54 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Pohupová |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Koberec ASH Dekorhome
Taburet RON
Taburet RON
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
114.60 €
Zelená
Nie je skladom
114.60 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
114.60 €
Krémová
Odoslanie do 10-14 dní
114.60 €
Béžová
Odoslanie do 10-14 dní
114.60 €
Modrá
Nie je skladom
114.60 €
Hořčicová
Nie je skladom
114.60 €
Světle šedá
Nie je skladom
114.60 €
Skořicová
Odoslanie do 5-6 týždňov
114.60 €
Světle růžová
Odoslanie do 10-14 dní
114.60 €




