- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Hojdacie kreslo s podnožkou patchwork Dekorhome
Hojdacie kreslo s podnožkou patchwork Dekorhome
Telefonická objednávka
Toto hojdacie kreslo so stoličkou je skvelým doplnkom do vášho existujúceho interiéru.
Toto kreslo so svetlým patchworkovým dizajnom pôsobí esteticky veľmi príjemne a penové polstrovanie, čalúnené mäkkým zamatom, vám zaistí maximálne pohodlie. Relaxačné kreslo má dlhé hojdacie koľajnice, takže sa len tak neprevrhne. Vzhľadom k oceľovému rámu a nohám a dreveným koľajniciam ponúka vynikajúcu stabilitu a odolnosť.
Farba:
viacfarebná / čierna / prírodná
Materiál:
látka (100% polyester) / masívne bukové drevo / oceľ
Rozmery kresla:
šírka: 61 cm
hĺbka: 78 cm
výška: 98 cm
šírka sedu: 47 cm
hĺbka sedu: 53,5 cm
výška sedu: 47,5 cm
výška podrúčiek od zeme: 60,5 cm
Rozmery podnožky:
šírka: 47 cm
hĺbka: 31 cm
výška: 37,5 cm
Hmotnosť:
12,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 47 cm, 61 cm |
| HĹBKA | 31 cm, 78 cm |
| VÝŠKA | 37,5 cm, 98 cm |
| HMOTNOSŤ | 12,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x podnožka |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 53,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy, Pohupová |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA KRESLA | 61 cm |
| HĹBKA KRESLA | 78 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 98 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 47 cm |
| HĹBKA TABURETU | 31 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 37,5 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 47 cm, 61 cm |
| HĹBKA | 31 cm, 78 cm |
| VÝŠKA | 37,5 cm, 98 cm |
| HMOTNOSŤ | 12,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x podnožka |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 53,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy, Pohupová |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA KRESLA | 61 cm |
| HĹBKA KRESLA | 78 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 98 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 47 cm |
| HĹBKA TABURETU | 31 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 37,5 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty1
Konferenčný stolík masívne drevo Dekorhome
Konferenčný stolík masívne drevo Dekorhome
Akácia
Nie je skladom
280.70 €
Recyklované drevo
Odoslanie do 10 dní
121 €












