- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík masívne drevo Dekorhome
Konferenčný stolík masívne drevo Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento klasický drevený konferenčný stolík je nadčasovým doplnkom do každej domácnosti.
Stolík je vyrobený z masívneho recyklovaného dreva, ktoré tvoria kombinácie recyklovaných trámov z teaku, mangovníka, borovice, buku a pod. Všetky tieto dreviny pochádzajú zo starých tovární, kôlní a lodí. Ide teda o mimoriadne ekologický spôsob výroby nábytku. Každý kus je výsledkom ručnej práce a má rozmanité farby, medzi ktorými vystupuje mnoho modrých, zelených, krémových a niekedy aj oranžových, červených a ružových odtieňov.
Druhý variant je vyrobený z akáciového dreva.
Každý stolík je preto úplne jedinečný! Tento konferenčný stolík vám navyše poskytne množstvo priestoru na uloženie časopisov, kníh, diaľkového ovládania a ďalších drobností na dosah ruky.
Dôležité upozornenie: Farby a odtiene dreva sa môžu líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:
recyklované drevo
akácie
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
masívne drevo
Rozmery:
priemer: 65 cm
výška: 31 cm
Hmotnosť:
11,8 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Moderný, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 31 cm |
| PRIEMER | 65 cm |
| HMOTNOSŤ | 11,8 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Moderný, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 31 cm |
| PRIEMER | 65 cm |
| HMOTNOSŤ | 11,8 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
2-miestna pohovka pravá koža / oceľ Dekorhome
2-miestna pohovka pravá koža / oceľ Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
552.10 €
Čierna
Nie je skladom
584.10 €
Sivá
Nie je skladom
470.20 €
Tmavě hnědá
Nie je skladom
531.50 €
Taburet pravá koža Dekorhome
Kreslo Chesterfield pravá koža Dekorhome
Kreslo Chesterfield pravá koža Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
429.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
548.70 €















