- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Hranaté kreslo látka / chróm Dekorhome
Hranaté kreslo látka / chróm Dekorhome
Telefonická objednávka
Toto hranaté kreslo s dizajnovou podnožou je skvelou kombináciou štýlu a pohodlia. Čalúnenie z látky s efektom umelej brúsenej kože vnesie do vašej domácnosti jemný závan nadčasovej elegancie.
Kreslo tvorí pevný drevený rám, ktorý je čalúnený polyesterovou tkaninou. Mäkký sedák spolu s priloženým vankúšom na operadlo má ergonomický tvar, kreslo je teda nesmierne pohodlné a rýchlo sa stane vašim obľúbeným miestom na odpočinok.
Je posadené na nohách z masívneho chrómu, ktoré zvyšujú jeho stabilitu.
Farba:
sivá
hnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka s efektom brúsenej umelej kože - látka Polyester: 100% / drevený rám / chrómované nohy
Rozmery:
šírka: 84 cm
hĺbka: 62 cm
výška: 73 cm
šírka sedu: 54 cm
hĺbka sedu: 59 cm
výška sedu od zeme: 42 cm
výška podrúčiek od zeme: 61 cm
hrúbka podrúčiek: 16 cm
Hmotnosť:
16,7 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 84 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HMOTNOSŤ | 16,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Polyester, Umelá koža |
| ŠÍRKA SEDU | 54 cm |
| HĹBKA SEDU | 59 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, Designová |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 84 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HMOTNOSŤ | 16,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Polyester, Umelá koža |
| ŠÍRKA SEDU | 54 cm |
| HĹBKA SEDU | 59 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, Designová |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Alternatívne produkty8
Hranaté kreslo umelá koža Dekorhome
Kreslo umelá koža Dekorhome
Kreslo umelá koža Dekorhome
Biela
Nie je skladom
184.50 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
273.90 €
Tmavě hnědá
Odoslanie do 10 dní
266.10 €
Kreslo umelá koža / drevo Dekorhome
Kreslo umelá koža / drevo Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
213.40 €
Biela
Nie je skladom
195.40 €
Zlatá
Nie je skladom
211.90 €
Stříbrná
Nie je skladom
198.50 €
Kreslo umelá koža / chróm Dekorhome
Kreslo umelá koža / chróm Dekorhome
Biela
Nie je skladom
317.90 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
307.60 €
Tmavě hnědá
Nie je skladom
288.20 €
Hranaté kreslo látka patchwork / chróm Dekorhome
Klubové kreslo umelá koža Dekorhome
Klubové kreslo umelá koža Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
213.30 €
Biela
Nie je skladom
185.40 €
Zlatá
Nie je skladom
177.70 €
Stříbrná
Nie je skladom
196.80 €

















