🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Toto klubové kreslo vytvorí v každej čakárni, recepcii, kancelárii aj bývaní elegantné prostredie. Prešívané čalúnenie s ozdobnými gombíkmi a pôvabne zaoblené podrúčky dodajú každému interiéru peknú dávku klasického štýlu a luxusu.
Silne polstrované čalúnenie je veľmi pohodlné a drevený rám je robustný a odolný. Kvalitné čalúnenie z umelej kože sa ľahko čistí a je veľmi odolné voči opotrebovaniu.
Farba:
biela
hnedá
strieborná
zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery kresla:
šírka: 64 cm
hĺbka: 67 cm
výška: 70 cm
Materiál:
drevený rám / čalúnenie z umelej kože
Hmotnosť:
12,6 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| HĹBKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 12,6 kg |
| MATERIÁL | Koženka, Masívne drevo |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Biela
Nie je skladom
192.40 €
Zlatá
Nie je skladom
209.20 €
Stříbrná
Nie je skladom
195.90 €
Bronzová
Nie je skladom
183.70 €
Biela
Nie je skladom
317.90 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
307.60 €
Tmavě hnědá
Nie je skladom
288.20 €
Hnedá
Nie je skladom
213.40 €
Biela
Nie je skladom
195.40 €
Zlatá
Nie je skladom
211.90 €
Stříbrná
Nie je skladom
198.50 €
Hnedá
Nie je skladom
179 €
Sivá
Nie je skladom
203.10 €
Zelená
Skladom
Sivá
Skladom