- Domov
- Záhrada
- Záhradné altány, pergoly a stany
- Zahradné stany
- Hviezdicový party stan 14 m biela Dekorhome
Hviezdicový party stan 14 m biela Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento hviezdicový záhradný stan zaručí dostatočnú ochranu proti slnku. Je to určite perfektná voľba, pokiaľ organizujete záhradné párty, piknik, oslavu, grilovanie alebo inú akciu.
Tento party stan / altánok sa dá ľahko a rýchlo postaviť na trávniku alebo hlinenom povrchu s pomocou šiestich priložených kolíkov. Zaberie vám to len pár minút !!! Tento hviezdicový stan pokryje plochu s priemerom 14 m. Je vyrobený z oxfordskej látky, nepremokavé a odolné voči UV lúčom, takže vám bude slúžiť pekných pár rokov.
Hviezdicový party stan ponúkame tiež v iných veľkostiach.
Farba:
biela
Materiál:
oceľ / oxfordská látka / 100% polyester
Rozmery:
priemer: 14 m
výška: 5 m
výška po strechu: 2 m
Hmotnosť:
12 kg

| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Šesťuholník |
| ŠÍRKA | 14 m |
| DĹŽKA | 14 m |
| VÝŠKA | 5 m |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| MATERIÁL | Kov, Polyester |
| VÝŠKA PO STRECHU | 2 m |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Lakovaná oceľ |
| MATERIÁL ZASTREŠENIE | 100% Polyester |
| FARBA KONŠTRUKCIE |
|
| FARBA ZASTREŠENIE |
|
| BOČNICE (SÚČASŤ BALENIA) | Nie |
| ODOLNOSŤ PROTI DAŽĎU | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Šesťuholník |
| ŠÍRKA | 14 m |
| DĹŽKA | 14 m |
| VÝŠKA | 5 m |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| MATERIÁL | Kov, Polyester |
| VÝŠKA PO STRECHU | 2 m |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Lakovaná oceľ |
| MATERIÁL ZASTREŠENIE | 100% Polyester |
| FARBA KONŠTRUKCIE |
|
| FARBA ZASTREŠENIE |
|
| BOČNICE (SÚČASŤ BALENIA) | Nie |
| ODOLNOSŤ PROTI DAŽĎU | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Sada záhradných ležadiel so stolíkom
Detský záhradný set sa slnečníkom Dekorhome
Detský záhradný set sa slnečníkom Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
91 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
91.10 €
Červená
Odoslanie do 10 dní
91.50 €
Žltá
Odoslanie do 10 dní
97.10 €
Záhradný úložný box 420 l
Záhradný jedálenský set 8 ks polyratan Dekorhome
Záhradný jedálenský set 8 ks polyratan Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
1 090.50 €
Sivá
Nie je skladom
1 361.30 €









