- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička 2 ks BAUKIS Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks BAUKIS Dekorhome
Telefonická objednávka
MODERNÉ JEDÁLNE STOLIČKY PRE ŠTÝLOVÉ INTERIÉRY
Tieto moderné jedálenské stoličky sú ideálnym doplnkom každej štýlovej jedálne či kuchyne. Svojím dizajnom kombinujú jednoduchosť s eleganciou a vďaka kvalitnému prevedeniu zaručujú dlhodobé pohodlie pri sedení.
POHUPOVÁ PODNOŽ A ČALÚNENÝ SEDÁK
Stolička stojí na stabilnej pohupovej podnoži z kovu, lakovanej čiernou farbou, ktorá dodáva moderný vzhľad. Sedák a operadlo sú čalúnené látkou s dekoratívnym prešívaním, čo pridáva na atraktivite stoličky.
FAREBNÉ VARIANTY
Hnedá a šedohnedá taupe variant sú vyrobené z mikrovlákna, ktoré je príjemné na dotyk a ľahko sa udržuje. Svetlosivá a tmavosivá varianta sú zhotovené z vintage plochej tkanej látky, ktorá dodáva stoličke trendy vzhľad a jedinečný charakter
- hnedá (mikrovlákno)
- šedohnedá taupe (mikrovlákno)
- svetlo šedá (plochá tkaná látka)
- tmavo šedá (plochá tkaná látka)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka (100% polyester)/kov
Rozmery:
šírka: 46 cm
hĺbka: 63 cm
výška: 88 cm
šírka sedu: 43 cm
hĺbka sedu: 42 cm
výška sedu: 51 cm
výška chrbtovej opierky: 43 cm
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Vďaka jednoduchej montáži ju môžete mať na stene v priebehu niekoľkých minút.
Balenie obsahuje 2 kusy.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Vintage, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 46 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 51 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 43 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, Pohupová |
| OPIERKY RUK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Vintage, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 46 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 51 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 43 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, Pohupová |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
45.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
45.60 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
45.50 €














