- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička 2 ks DIRKÉ Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks DIRKÉ Dekorhome
Telefonická objednávka
ELEGANCE A KOMFORT PRE KAŽDÝ INTERIÉR
Stolička DIRKÉ je ideálnou voľbou ako pre jedálenský stôl, tak aj pre domácu kanceláriu. Pohodlná škrupinová konštrukcia sedadla je starostlivo polstrovaná a potiahnutá odolným mikrovláknom v nadčasovej svetlo šedej farbe, ktorá ľahko zapadne do akéhokoľvek interiéru. Zadná časť sedadla je potiahnutá modernou umelou kožou, ktorá spolu s dekoratívnym prešívaním na operadle aj sedáku dodáva stoličke elegantný a štýlový charakter.

DIZAJNOVÝ RETRO VZHĽAD A PRAKTICKÉ VYUŽITIE
Čierne kovové nohy stoličke prepožičiavajú jemný retro vzhľad, ktorý je nielen estetický, ale taktiež zaručuje stabilitu na každom povrchu. Stolička sa hodí ako ku klasickým, tak moderným jedálenským stolom, ale vďaka svojmu jednoduchému a nadčasovému dizajnu môže slúžiť aj ako štýlová kancelárska stolička. Či už ju využijete pri práci alebo počas rodinnej večere, vždy poskytne maximálne pohodlie a estetický dojem.

POHODLIE PO CELÝ DEŇ
So stoličkou DIRKÉ si môžete užiť dlhé hodiny pohodlného sedenia – či už pri spoločenských stretnutiach, alebo pri práci. Jej univerzálny vzhľad umožňuje ľahké kombinovanie s rôznymi štýlmi interiérov, či už preferujete moderný minimalizmus alebo retro prvky. Nechajte sa očariť jej dizajnom a funkčnosťou, ktoré z nej robia perfektný doplnok pre každý domov.
- svetlosivá / čierna
- tmavosivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka (100% polyester) / umelá koža (100% polyuretán) / kov
Rozmery:
šírka: 57 cm
hĺbka: 61 cm
výška: 86 cm
šírka sedu: 45 cm
hĺbka sedu: 42 cm
výška sedu: 48 cm
výška chrbtovej opierky: 41 cm

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Balenie obsahuje 2 kusy
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Umelá koža |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 41 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Umelá koža |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 41 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Leňoška DIRKÉ Dekorhome
Rozkladacia pohovka DIRKÉ Dekorhome
Rozkladacia pohovka DIRKÉ Dekorhome
Ružová
Nie je skladom
659 €
Smaragdová
Odoslanie do 14 dní
659 €










