- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička TOLEDO 3
Jedálenská stolička TOLEDO 3
Telefonická objednávka
Moderná jedálenská stolička TOLEDO 3 v nadčasovom dizajne je vyrobená z bukového dreva lakovaného čiernou farbou.
Čalúnená je kvalitnou zamatovou látkou v troch farebných variantoch: sivá, modrá a tmavo zelená.
Farba:
čierna / sivá (MONOLITH 85)
čierna / modrá (MONOLITH 77)
čierna / tmavo zelená (MONOLITH 37)
Farbu stoličky zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
buk / poťahová látka MONOLITH s károvým prešitím
Rozmery:
šírka: 57 cm
hĺbka: 56 cm
výška: 86 cm
výška sedu: 47 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
10 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 57 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 57 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Rozkladací jedálenský stôl SORBUS
Rozkladací jedálenský stôl SORBUS
Biela
Skladom
377 €
Dub medový
Skladom
443.50 €
Grafit
Skladom
434.80 €













